Круглий стіл учасників платформи Industry4Ukraine
Круглий стіл учасників платформи Industry4Ukraine
Представники Федерації автопрому України 17 лютого взяли участь у стратегічній сесії учасників коаліційної платформи Industry4Ukraine. Платформа існує як діалоговий майданчик між урядом, промисловцями та хайтек і була запущена у червні 2019 року.
На сьогодні учасниками платформи є понад 50 оргаганізацій – 35 асоціацій та бізнес-об’єднань й 15 окремих компаній та організацій. В другій половині 2019 року під егідою та за участю представників платформи, в країні пройшли кілька важливих заходів та проектів – Другий Український Індустріальний Тиждень, 2 круглі столи з питань співпраці та пошуку синергії між бізнесом та урядом, створення експортного комітету, тощо.
Метою проведення заходу стало обговорення ряду стратегічних питань, які не є узгодженими між її учасниками, таких як: Чи є необхідність регулярних засідань учасників платформи, чи достатньо зібрання стратегічної сесії 2 рази на рік для формування політики, стратегії і оцінки її діяльності? Які спільні проекти партнерів дотичні до Маніфесту платформи? Які очікування учасників від діяльності об’єднання? Як підвищити репутацію платформи на міжнародній арені? Як знайти точки входу до органів влади та ініціювати імплементацію політик у промисловості. Чи ролі та функції платформи обмежуються виключно лобіюванням окремих положень високого рівня на в уряді та парламенті? Як ефективно розподілити й узгодити ролі між учасниками платформи у ході співробітництва.
Представники Федерації автопрому України представили свою позицію, яка базується на потребі визначення конкретних кроків щодо пріоритетів діяльності платформи, її стратегічних ініціатив у середовищі, що швидко змінюється. Окрім того, запропонували визначити сильні сторони організації, її конкурентні переваги та можливості. Учасники також наполягли на потребі проведення аудиту проблем та ризиків промислового сектору задля формування стратегії діяльності та інструментів щодо її впровадження.
Підсумком заходу стали плани щодо формулювання конкретних завдань та  формування ресурсної карти, яка б визначала конкретный вклад кожного учасника платформи у її діяльність.
Автор: Прес-центр ФАУ
REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі