Budget - раді вітати нового члена у складі ФРА
Budget - раді вітати нового члена у складі ФРА
До складу Федерації роботодавців автомобільної галузі України 25 червня 2019 року приєдналась компанія «ОТОКОЧ УКРАЇНА», яка є частиною Otokoç Otomotiv, заснована в 1928 році і є однією з найстаріших і автомобільних компаній Туреччини у сфері оренди автомобілів, лізингу, транспортування та логістики.

Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. була створена 22 червня 2001 року, об’єднавши шість Компаній в одну юридичну особу.

У 2005 році була підписана угода про використання торгової марки Avis у Туреччині для надання послуги оренду автомобілів.
У 2007 році була підписана ліцензійна угода про прокат автомобілів під торговою маркою Budget в Туреччині.
У 2017 році OTOKOЧ розпочала свою діяльність в Україні, створивши власну Компанію ТОВ “Отокоч Україна” і має право надавати послуги з оренди автомобілів, використовуючи ТМ Budget на території України. ТОВ «Отокоч Україна» надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та послуги транспортного обслуговування і є офіційним імпортером паливно-мастильних матеріалів торгової марки OPET.

У 2018 році Otokoc Otomotive запропонувала своїм клієнтам послуги оренди та лізингу автомобілів у 9 країнах: Туреччині, Азербайджані, Північному Іраку, Казахстані, Угорщині, Грузії, Північному Кіпрі, Україні та Греції.

Вітаємо наших нових членів та бажаємо успішних бізнес ідей і ефективної співпраці.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі