Федерація роботодавців автомобільної галузі стала учасником Консультативної ради Центру ресурсоефективного та чистого виробництва
Федерація роботодавців автомобільної галузі стала учасником Консультативної ради Центру ресурсоефективного та чистого виробництва

Вчора, 21 січня 2016 року відбулася Консультативна рада проекту «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні»

Федерація роботодавців автомобільної галузі стала учасником Консультативної ради. Серед учасників були також представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державного агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Українського союзу промисловців та підприємців, Київської міської державної адміністрації, Групи управління проектами Національного банку України та ін.

На порядку денному учасники обговорювали такі питання, як покращення взаємодії між органами державної влади та Центром  ресурсоефективного та чистого виробництва (далі - РЕЧВ), пропозиції щодо напрямків поширення інформації про методику РЕЧВ серед представників органів державної влади та інших організацій України, обговорення можливості проведення тренінгів з РЕЧВ для представників органів державної влади та інших урядових та неурядових організацій України.

Згідно показників розроблених пропозицій у 2015 році, робота з впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва виконувалася у п'яти областях: Вінницькій, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській областях. У поточному році керівництво Центру планує розширити територію діяльності, таким чином залучити ще більше підприємств.

Актуальними завданнями на наступний період діяльності Центру було визначено такі:

1. Посилення та інтенсифікація співпраці з партнерами у рамках кола Консультативної Ради;

2. Підвищення ефективності роботи з підприємствами у тому числі на платній основі;

3. Підвищення кооперації з місцевими органами влади, адміністраціями на рівні промислово-економічних підрозділів

4. Системний підхід до залучення технічної допомоги підприємствам; допомога підприємствам залученні інвестицій та модернізації;

У ході доповіді щодо діяльності Центру РЕЧВ було зроблено наступні висновки:

- головним ресурсом для заощадження є теплова та електрична енергія

- регіони дуже різняться по масштабах підприємств та, відповідно, по обсягах заощаджень ресурсів

- адміністративні будівлі мають головним потенціал заощадження теплової енергії

- підприємства розуміють проект як енергозберігаючий і не розглядають можливості заощадження матеріальних ресурсів.

Презентації та матеріали представлені на Консультативній нараді доступні у прикріплених файлах.

Нагадаємо, що на підставі Проектного документу, підписаного Організацією Об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та Урядом України діє міжнародний проект «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». Бенефіціаром проекту є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Проект спрямований на впровадження у виробництві заходів, що зменшують витрати енергії, матеріальних ресурсів та води, і зменшення, таким чином, негативного впливу на оточуюче середовище.

 

З більш детальною інформацією щодо діяльності Центру Ви зможете за посиланням

Автор: Прес-служба ФРА
REVIEW №87 (15.03.2024) Заряджені на відновлення
REVIEW №87 (15.03.2024)

Заряджені на відновлення

Дивитися далі