Участь у Експертній дискусії: Угода АСАА- промисловий діалог
Участь у Експертній дискусії: Угода АСАА- промисловий діалог

Представники Федерації автопрому України 06 березня взяли участь у Експертній дискусії стосовно укладення Угоди АСАА, яка відбулася за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Метою зазначеного заходу було обговорення підготовки до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції з залученням бізнесу.

У зустрічі взяли участь представники Міністерства  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, міжнародних та європейських організацій, асоціацій, підприємств, установ та організацій.

На початку зустрічі заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Торговий представник України Качка Т.А. розповів наскільки важлива Угода АСАА для України, які перспективи вона відкриває для української продукції.

В ході розмови Сімоне Раудіно, координатор сектору з енергоефективності, відновлюваної енергії,  Представництво Європейського Союзу в Україні, повідомив на якій стадії знаходиться зараз Угода АСАА і що потрібно ще зробити, щоб рухатися далі.

Експерти Сербії, Греції та інших країн поділилися своїм досвідом роботи на шляху до підписання Угоди АСАА.

Ример В.Д., перший заступник генерального директора ДП «Укрметртестстандарт», розповів про «промисловий безвіз» та про очікування від проведення попередньої оціночної місії ЄС інфраструктури якості.

В рамках зустрічі було обговорено систему метрології, її проблеми та перспективи, сприяння НАУ укладенню Угоди АСАА, роботу органів стандартизації та акредитації. Було виявлено та обговорено ряд проблем, які виникають під час проходження стандартизації. Учасники також обговорювали роботу лабораторій по перевірці якості продукції, їх наявність та сертифікацію.

Усі учасники зустрічі висловили сподівання щодо укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, завдяки якій відкриються нові можливості для українських підприємств та їх продукції.

Автор: Прес- служба ФАУ
REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі