Шановні члени Федерації роботодавців автомобільної галузі, партнери та колеги! Ми пропонує Вашій увазі Звіт за 2015 рік та План робіт на 2016 рік.
2015 рік для Федерації був стабільним, проте не був легким. У році, що минув, Федерація роботодавців автомобільної галузі реалізувала свої зобов’язання щодо дотримання принципів відкритості, гласності, відповідальності та виконання взятих на себе зобов’язань. Впродовж 2015 року Виконавча дирекція Федерації роботодавців автомобільної галузі працювала над виконанням статутних завдань організації реалізовуючи План робіт на 2015 рік.
Впродовж року ми намагались проводити різноманітні інформаційно-ана
В рамках проведення роботи із залучення нових членів, було налагоджено постійний робочий зв'язок з кількома компаніями.
Розділи «Статистика» та «Прес-центр», що були запущені в роботу 2014 року, постійно оновлюються інформацією про виробництво, продаж та експорт-імпорт автомобілів та містять матеріали про офіційну позицію з певних питань як Федерації, так і її членів та партнерів.
За період січень-грудень 2015 року підготовлено 8 випусків дайджесту.
З метою підвищення рівня захисту економічних прав членів Федерації роботодавців автомобільної галузіФедерація налагодила співпрацю з профільними комітетами Верховної Ради України, зокрема, з Комітетом з питань податкової та митної політики, Комітетом з питань промислової політики та підприємництва та Комітетом з питань запобігання і протидії корупції та на партнерських засадах увійшла до складу Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.
Плануючи свою діяльність на 2016 рік ми, перш за все, орієнтувались на потреби наших членів та партнерів і, спираючись на досвід роботи за попередній рік, продовжимо активно захищати права української автомобільної та суміжних до неї галузей, тому плануємо й надалі підтримувати постійний діловий зв'язок з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, Кабінету Міністрів України з метою донесення позиції Федерації по актуальним питанням, вирішення поточних проблемних питань членів Федерації.
Федерація й надалі буде проводити моніторинг змін чинного законодавства та змін законодавства ЕС, а також інформувати членів Федерації про новації чинного законодавства та законодавства ЕС.
У 2016 році ми плануємо розширити регіональне представництво Федерації впродовж року та формування стійкі робочі зв’язки з потенційними членами Федерації.
Детальніше з текстом Звіту за 2015 рік та Планом робіт на 2016 рік Ви зможете ознайомитися у прикріплених файлах. Ваші відгуки та пропозиції щодо Звіту та Плану робіт, а також щодо переваг членства та щодо послуг Федерації, звертайтеся за електронною адресою info@fra.org.ua.
Вадима Ігнатова можна назвати адептом електромобільності, який відстоював еколог... Читати далі
Продажі електромобілів зростуть втричі до 2025 року. Але цього все ще недостатнь... Читати далі
Світовий автопром лихоманить уже другий рік поспіль. Спочатку через пандемію Cov... Читати далі