Продажі у липні 2019
Продажі у липні 2019
Як повідомляє AUTO-Consulting, в липні був зафіксований сплеск продажів нових легкових автомобілів на 22%, що перервало низку стагнації українського авторинку. Таких високих продажів нових авто в Україні не було вже 19 місяців, - зазначають в AUTO-Consulting. 
Автомобільний ринок в липні не тільки подолав заповітну позначку в 7 тис. Нових авто, а й сміливо ступив до нового рекорду - 8 тис. Штук \ місяць. До такого сплеску готові виявилися не всі дилери і на ринку навіть виник дефіцит популярних моделей.
Лідером в липні стала Renault, якій вдалося підвищити продажі відразу на 24%, в порівнянні з минулим місяцем і обійти Toyota. Однак абсолютним рекордсменом в Топ-10 стала Skoda. Чеська марка виросла відразу на 84% і вийшла на 3-е місце в Україні. Додала в липні 21% і Kia.
Почав повертати колишні позиції і Volkswagen. У липні німецький бренд відвоював відразу 3 позиції і додав в продажах на 69%. Після успішного запуску на ринок нової Mazda3 повернулася в Топ-10 і Mazda.
У преміальному сегменті до середини літа сформувалася нова розстановка сил. №1 - BMW, яка за місяць ще додала на 15% в продажах, №2 - Mercedes-Benz, а на третє місце стабільно вийшли Lexus. Але з новою конфігурацією не згодні дилери Audi, у яких в липні був найвищий ріст продажів + 128%
REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

See more