Вебинар "COVID-19 пандемия: как меры по безопасности и здоровья на рабочих местах могут смягчить последствия"
Вебинар "COVID-19 пандемия: как меры по безопасности и здоровья на рабочих местах могут смягчить последствия"

Федерація автопрому України взяла участь у вебінарі, присвяченому заходам з безпеки і здоров’я на робочих місцях для пом’якшення наслідків COVID-19.

Організатори вебінару – Проєкт ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Партнером заходу стала Федерація роботодавців України. Вебінар дав можливість дізнатися більше про те, як впроваджувати системи управління ризиками, що дозволить зменшити негативний вплив COVID-19.

За останніми офіційними даними український бізнес поступово відновлює докарантинну діяльність. Але загроза COVID-19 та інших вірусів все ще залишається. Тому важливо вжити всіх необхідних заходів, аби захистити своїх співробітників та забезпечити безперервну роботу бізнесу. Яких заходів Ви, як роботодавець, маєте вжити? Які Ваші обов'язки в контексті пандемії COVID-19? 

Основні заходи з безпеки і здоров’я на робочих місцях, що можуть пом’якшити наслідки пандемії та попередити ризики в майбутньому, а також контрольний список з основних заходів безпеки – наведені нижче:

Пам'ятка

Контрольний список

 

 
Author: Прес-служба ФАУ
REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

See more