VW introduced the concept of an electric crossover I.D. Roomzz
VW introduced the concept of an electric crossover I.D. Roomzz

Німецький автовиробник Volkswagen представив концепт повністю електричного кросовера I.D. Roomzz, який здатний подолати до 450 км без додаткової зарядки.

Шанхайський автосалон-2019 вже незабаром почнеться, проте не всі виробники хочуть зволікати із представленням своїх останніх новинок, особливо якщо вони пов’язані з електромобілями. Для непосвячених, Китай в даний час є найбільшим ринком для автомобілів із нульовим викидом у світі.

Названий I.D. Roomzz, повністю електричний кросовер має зацікавити безперервно ростучий глобальний ринок семимісних SUV-ів, тим більш у нього нульові викиди та сучасні технології всередині. Машина побудована на модульній платформі (MEB), але вона більше за I.D. Crozz, який дебютував у Лос-Анджелесі у 2017 році.

Одна із ключових особливостей I.D. Roomzz - це трирядна конфігурація сидінь. Це може перетворити машину на суцільний дім на колесах, адже електричний кросовер матиме дизайн «опен-спейс» всередині.

Для переднього ряду в I.D. Roomzz доступна скляна цифрова панель. Приладова панель та кермо зроблені у вигляді візуального дисплею. При цьому в I.D. Roomzz пропонується режим I.D. Pilot, який може кермувати машиною автономно без активного втручання водія.

Для I.D. Roomzz було створено власну версію технології 4MOTION, із двома електричними двигунами, що живлять передню та задню осі з загальною потужністю 225 кіловат (302 к.с.) Це дозволяє електричному позашляховику розганятися до 100 км/год за 6,6 секунди і стабільно їхати на швидкості до 180 км/год.

Більш важливо, що VW I.D. Roomzz живиться від акумулятора потужністю 82 кВт-год, який забезпечує пробіг до 450 км за циклом WLTP, або 475 км за циклом NEFZ у Китаї.

VW готується до виробництва машин I.D. Roomzz, I.D. Crozz, а також Compact I.D. у 2020 році, коли всі три моделі будуть продаватися в усьому світі. З іншого боку, седан I.D. Vizzion та I.D. Buzz надійдуть у виробництво у 2022 році.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

See more