UK invests £ 37m in 12 charging infrastructure projects for electric vehicles
UK invests £ 37m in 12 charging infrastructure projects for electric vehicles

Великобританія інвестує гроші в 12 проектів, спрямованих на поліпшення зарядної інфраструктури для електромобілів, щоб стимулювати впровадження електромобілів в країні.

Стратегія «Дорога до нуля» (англ. «Road to Zero») останнім часом передбачає серйозні зусилля для перетворення британської мобільності, оскільки уряд планує перевести не тільки власний автопарк на електромобілі, а й громадськість. Цей захід спрямований на те, щоб водії, які вирішили придбати електромобіль, що не були обмежені існуючою кількістю зарядних станцій і їх доступністю при розвитку програми.

Міністр Майкл Елліс охарактеризував цю ініціативу в такий спосіб: «Забезпечення надійної інфраструктури для зарядки електромобілів і новаторство спонукає все більше людей приєднатися до рекордної кількості власників електромобілів які знаходяться на дорогах Великобританії».

Різноманітність проектів, включених в грант, безсумнівно, забезпечать більш плавну інтеграцію, оскільки зарядна інфраструктура більше інтегрується в міське життя. Компанія Urban Electric отримала £ 3 млн на розширення зарядних пунктів, які можуть бути непомітно вбудовані в тротуар. Інші проекти включають обладнання існуючих автостоянок зарядними точками, здатними до масового обслуговування, використання інфраструктури Virgin Media для забезпечення економічної та доступної зарядки в своїх розподільних шафах.

Char.gy, отримала £ 2,3 млн на розробку технології бездротової зарядки для електричних транспортних засобів на вулицях з метою усунення необхідності в кабелях і інфраструктурі. Як зазначив генеральний директор Річард Стобарт, працюючи у співпраці з Відкритим університетом і університетом Warwick's WMG, ми раді показати, що наша здатність переоснастити існуючі електромобілі і забезпечити паркування з бездротовою зарядкою прискорить розширення електромобільності.

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

See more