Carcassing with electric cars started in the capital of Romania
Carcassing with electric cars started in the capital of Romania

Автопарк сервісу поповнили 50 машин.

У столиці Румунії Бухаресті дебютував каршеринг Spark з автопарком в 50 електрокарів Nissan Leaf та Renault Zoe.

Сервіс пропонує оренду авто з похвилинною оплатою, пише Electrive.

Видання повідомляє, що за прокат електрокарів Nissan Leaf потрібно платити 1,49 лея/хвилину ($0,33), а максимальна вартість становить 260 леїв ($62) і 150 кілометрів на день. Після прокату більшої відстані додаткова вартість не стягується. Новий Leaf може проїхати на одному заряді близько 240 км.

Водночас оренда Renault Zoe обійдеться трохи дешевше: 1,2 лея за хвилину ($0,29) або максимально 215 леїв ($51) за 150 кілометрів.

Мінімальний час оренди становить 12 хвилин. Зона обслуговування, однак, розташована у Бухаресті, тому кожен, хто покидає межі міста, повинен повернути автомобіль або заплатити додатково.

Компанія планує збільшити парк до 100-120 машин до кінця 2019 року.

"Наша мета - досягти у найближчі кілька місяців кількості у 100 автомобілів, які можуть проїхати понад 200 км на одному заряді", - сказав Йордан Тончев, генеральний директор Spark Car Sharing SRL.

Автомобілі можна знайти в зонах обслуговування Spark, які наразі покривають більшу частину Бухареста. каршеринг працює за принципом вільного кермування з позначеними паркувальними місцями, зазначеними у додатку.

Раніше в Nissan розповіли, як Leaf буде набивати кишені власників грошима. Все більше електрокарів будуть отримувати функцію реверсної зарядки. 

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

See more