Toyota represents the "last mile" electric car for the Olympics
Toyota represents the "last mile" electric car for the Olympics

Компанія Toyota, як один з головних партнерів Олімпійських і Паралімпійських ігор, оголосила, що для підтримки даних змагань, які пройдуть в Токіо в 2020 році, розробляє спеціальний електромобіль APM, який будуть використовувати на спортивних заходах в якості транспортного засобу «останньої милі», допомагати  з доставкою людей, спортсменів і персоналу в місця проведення змагань.

З технічних характеристик електрокара відомо, що він буде використовуватися на коротких дистанціях, його запас ходу складе 100 км, а максимальна швидкість 19 км / ч. APM матиме 3 ряди сидінь для 6 осіб з урахуванням водія, місце якого злегка піднесено і розташоване по центру.

Крім пасажирської комплектації, електрокар також матиме версію під назвою Relief, в якій простір другого і третього ряду буде використовувати для транспортування людей, які потребують допомоги. У даній версії будуть передбачені носилки, які можна закріпити в транспортному засобі, спроектований  він буде таким чином, щоб 2 співробітника могли сидіти безпосередньо біля носилок.

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

See more