EU automotive sector recovery plan
EU automotive sector recovery plan

Автомобільна галузь була і є основою економічного та соціального добробуту Європи та стала світовим лідером із сильною експортною орієнтацією.

Європейські автозаводи виробляють 1 на кожних 4 авто в усьому світі. Галузь є надзвичайно інноваційною і на неї припадає 20% фінансування промислових досліджень у Європі. Внаслідок значних економічних взаємозв'язків з іншими секторами по ланцюжку вартості вона має надзвичайно важливе значення для зайнятості та є рушієм економічного зростання для всієї економіки.

Тому європейські бізнес-організації та профспілки в автомобільній галузі закликають Європейську Комісію до сміливого плану відновлення промисловості. Такий план базується на двох цілях. По-перше, повернення галузі через стимулювання продажів та відновлення виробництва, по-друге, підтримка галузі на її шляху до майбутнього без викидів вуглецю, що базується на «зеленій угоді» та кліматичних цілях Європи.

Деталі нижче в інфографіці ФАУ.

Ключовим чинником ефективного розвитку автомобільної промисловості як пріоритетної галузі, що забезпечує ефект синергії для економіки країни в цілому, є механізм інституційного регулювання, завданням якого є створення сприятливих умов для розвитку машинобудування.
Чи не означає це, що Україні також необхідний свій терміновий план створення умов для відновлення промисловості?!

 

Author: Прес-служба ФАУ
REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

See more