Nissan prepares for mass production of electric cars and connected cars
Nissan prepares for mass production of electric cars and connected cars

Компанія Nissan оголосила про плани по переобладнанню своїх заводів по всьому світу в рамках підготовки до масового виробництва електрифікованих, інтелектуальних і підключаючих автомобілів.

Відзначається, що в епоху електрифікації та інтелектуальних систем автовиробники стикаються з необхідністю переосмислення традиційних підходів, що використовуються при випуску транспортних засобів. Пояснюється це застосуванням нових силових платформ, інтеграцією величезної кількості датчиків і електронних систем та ін. В умовах ускладнення дизайну і конструкції автомобілів потрібне вдосконалення виробничої інженерії.

Одне з впроваджуваних нововведень Nissan стосується способу установки силового агрегату - складного і тривалого процесу, що вимагає максимальної уваги з боку персоналу. У Nissan створені автоматизовані палети, що дозволяє встановлювати силовий агрегат в зборі. Під час установки система оцінює розміри автомобіля в реальному часі, і палети виконують відповідні мікрорегулювання. Завдяки цьому гарантується, що силові агрегати встановлюються на автомобілі з точністю до міліметра.

Ще одним напрямком робіт з переоснащення заводів є роботизація. Nissan перекладе на передові роботизовані системи операції, які раніше могли виконувати лише люди. Це, зокрема, нанесення пастоподібної герметики на шви і стики кузова, а також установка оббивки стелі і її кріплення до внутрішньої частини даху.

На першому етапі Nissan переобладнав свій завод в Японії: у проект планується вкласти 33 млрд ієн, або близько 300 млн доларів США. Потім ці технології будуть поширені на інші заводи компанії.

REVIEW №79 (27.01.2021) 2021 results
REVIEW №79 (27.01.2021)

2021 results

See more
NEWS & INFOGRAPHICS
Top news February 2021
Date: 02.03.2021
Legislative news (February 20 - 26, 2021)
Legislative news (February 13 - 19, 2021)