Nissan готується до масового випуску електрокарів і підключених автомобілів
Nissan готується до масового випуску електрокарів і підключених автомобілів

Компанія Nissan оголосила про плани по переобладнанню своїх заводів по всьому світу в рамках підготовки до масового виробництва електрифікованих, інтелектуальних і підключаючих автомобілів.

Відзначається, що в епоху електрифікації та інтелектуальних систем автовиробники стикаються з необхідністю переосмислення традиційних підходів, що використовуються при випуску транспортних засобів. Пояснюється це застосуванням нових силових платформ, інтеграцією величезної кількості датчиків і електронних систем та ін. В умовах ускладнення дизайну і конструкції автомобілів потрібне вдосконалення виробничої інженерії.

Одне з впроваджуваних нововведень Nissan стосується способу установки силового агрегату - складного і тривалого процесу, що вимагає максимальної уваги з боку персоналу. У Nissan створені автоматизовані палети, що дозволяє встановлювати силовий агрегат в зборі. Під час установки система оцінює розміри автомобіля в реальному часі, і палети виконують відповідні мікрорегулювання. Завдяки цьому гарантується, що силові агрегати встановлюються на автомобілі з точністю до міліметра.

Ще одним напрямком робіт з переоснащення заводів є роботизація. Nissan перекладе на передові роботизовані системи операції, які раніше могли виконувати лише люди. Це, зокрема, нанесення пастоподібної герметики на шви і стики кузова, а також установка оббивки стелі і її кріплення до внутрішньої частини даху.

На першому етапі Nissan переобладнав свій завод в Японії: у проект планується вкласти 33 млрд ієн, або близько 300 млн доларів США. Потім ці технології будуть поширені на інші заводи компанії.

REVIEW №79 (27.01.2021) Підсумки 2021 року
REVIEW №79 (27.01.2021)

Підсумки 2021 року

Дивитися далі