The number of charging points for electric vehicles in China exceeded 1 million
The number of charging points for electric vehicles in China exceeded 1 million

За даними Альянсу щодо сприяння розвитку інфраструктури зарядки електромобілів, на кінець червня кількість пунктів зарядки перевищила 1 мільйон. За словами альянсу, це відповідає зростанню на 69,3% в річному численні.

Серед всіх пунктів зарядки 412 000 є публічними і близько 590 000 є приватними. Протягом минулого року Китай додав 140 000 нових публічних пунктів, і кожен місяць вводиться близько 11 700 нових пунктів.

Збільшення кількості зарядних станцій відбувається одночасно з тим, що Китай стикається зі зниженням продажів нових паливних автомобілів. За даними Китайської асоціації автовиробників, загальне виробництво автомобілів в червні досягло 1,895 млн одиниць, що на 2,5% менше в порівнянні з попереднім місяцем і 17,3% в порівнянні з червнем минулого року. З початку року країна справила 12,132 млн одиниць, що на 13,7% менше, ніж за той же період роком раніше.

Єдина світла пляма була в нових енергетичних транспортних засобах або тих, яким знадобляться зарядні пункти. За даними Китайської асоціації виробників автомобілів, виробництво в червні досягло 134 000 одиниць, що на 56,3% більше, ніж в минулому році. Тим часом, продажі досягли 152 000 одиниць, що на 80% більше, ніж рік тому. Серед нових електромобілів в червні зростання склало 106,7% в порівнянні з минулим роком, в той час як продажі плагін-гібридних автомобілів збільшилися на 2,2%, а виробництво автомобілів на паливних елементах, хоча і невелике, але зросло в 14,6 раз у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У той час як світ знаходиться в гонці за те, щоб стати лідером в області електромобільності, Китай стає домінуючим ринком завдяки бажанню китайських громадян купувати електромобілі. Цього року китайці придбали приблизно 35% всіх електромобілів, які продаються по всьому світу. До кінця цього року прогнозується, що в країні буде продано мільйон електромобілів.

Уряд Китаю робить ставку на електромобілі, пропонуючи стимули для виробників, які виробляють електромобілі, і стимулює споживачів їх купувати.

Якщо порівнювати з інфраструктурою США, то за станом на травень кількість загальнодоступних зарядних пристроїв (зарядна станція може мати кілька пристроїв) в США становить 68 800.

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

See more