BYD unveils a two-story electric bus traveling 370 km on a single charge
BYD unveils a two-story electric bus traveling 370 km on a single charge

Як джерело енергії використовуються залізо-фосфатні акумулятори

Китайський автогігант BYD випустив найбільший на сьогодні в світі повністю електричний пасажирський автобус на 77 місць. На одній зарядці електробус може проїхати 370 км, передає Вusiness Insider, на який посилається HighTech Plus.

Електробус C10MS було представлено на виставці United Motorcoach Assocation в Нашвіллі, столиці Теннесі. Китайська компанія BYD готова почати поставки машини на американський ринок, пише видання.

Пасажирський електробус можна використовувати і як міський громадський транспорт, і для міжміських поїздок. Він розрахований на 77 сидячих місць, є два місця для інвалідних колясок.

Довжина автобуса – майже 14 метрів, ширина 2,6 метра, висота – 4 метри. Він розвиває швидкість до 100 км/год. Радіус повороту менше 15 метрів. Як джерело енергії використовуються залізо-фосфатні акумулятори, «безпечні в найбільш екстремальних умовах», стверджують в BYD.

Компанія BYD, заснована в 1995, – найбільший виробник електротранспорту в Китаї і в світі. Серед її продукції є і звичайні, одноповерхові автобуси, фури, сміттєвози, навантажувачі, таксі і фунікулери.

BYD однією з перших розпочала перехід з викопного палива на електрику. Статистика, опублікована в 2019, вказує, що компанія першою серед традиційних виробників автомобілів змогла перейти на чисте паливо. І вже продає більше електрокарів, ніж автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами.

REVIEW №75 (11.02.2020) Photo report of event 2019
REVIEW №75 (11.02.2020)

Photo report of event 2019

See more