BMW invests 400m euros in competitor Tesla Model Y
BMW invests 400m euros in competitor Tesla Model Y

Компанія BMW вирішила вкласти 400 000 000 євро у виробництво електричного кросовера iNext.

Німці позиціонують цю модель, як прямого конкурента Tesla Model Y.

Концепт iNext представили ще рік назад. Багато деталей розробник не розкрив.

Директор BMW по маркетингу Ян Робертсон заявив, що німецька модель не тільки складе конкуренцію Model Y, а і Model 3 в плані цінової політики.

Однак iNext це кросовер, а не седан, тому все ж таки його потрібно порівнювати з Model Y, а не Model 3.

BMW планує почати виробництво у 2021 році. Проте іще не відомо яка кількість автівок буде сходити з конвеєра.

Зараз же німці хочуть вкласти 400 000 000 євро в свій завод у Дінгольфінгу, який випускає по  330 000 паливних автомобілів в рік. Таким чином iNext стане першим електромобілем, який виготовлятиметься на цій фабриці і сходитиме з конвеєра на ряду з бензиновими та дизельними автівками.

“Завдяки гнучкій виробничій структурі, наші заводи ідеально оснащені для задоволення найрізноманітніших потреб ринку. Ми твердо віримо, що протягом наступних кількох років у всьому світі буде більше ніж одне рішення для всіх потреб наших клієнтів в мобільності. Ми очікуємо побачити поєднання різних технологій приводу”, – зазначив відповідальний за виробництво член правління BMW AG Мілан Неделькович.

Як раніше повідомляв Autogeek, BMW ще весною розпочав рекламну кампанію і активно знайомить клієнтів із електричним кросовером iNEXT. З того часу німці показали дуже багато фотознімків автівки, однак дизайн салону електромобіля все ще був засекреченим. Зараз же з’явились фото, на яких в деталях можна роздивитись, як iNEXT влаштований всередині.

REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

See more