The project "Open lectures of top managers for UzhNU students" started.
The project "Open lectures of top managers for UzhNU students" started.

Топ-менеджери Закарпаття розпочали серію відкритих лекцій для студентів Ужгородського національного університета. Метою проекту, який стартував 14 березня в Ужгородському національному університеті, є інтеграція студентів в практичний курс менеджменту та підприємництва для формування нової генерації професіоналів та збереження кадрового потенціалу в регіоні. Обласне об’єднання роботодавців Закарпаття, яке виступило ініціатором цього проекту, проведе 10 тематичних  заходів для усіх студентів вишу, охочих до самореалізації та вдосконалення.

Перша лекція у рамках проекту «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ» була присвячена питанням усвідомлення власного вибору, визначення місії та побудови кар’єри. 

Лекцію у форматі цікавої жвавої дискусії з участю студентів і викладачів економічного факультету та факультету МЕВ провів топ-менеджер із 30-літнім досвідом роботи у сфері управління та реалізації інвестиційних проектів, голова Об’єднання роботодавців Закарпаття Володимир Панов.

Значну частину виступу було відведено питанню визначення власної місії та реалізації себе в майбутньому. Успішний бізнесмен та СЕО акцентував на важливості усвідомлення власного вибору та здобуття тих знань, які допоможуть у досягненні своїх планів.

У рамках лекції йшлося також про можливість професійної реалізації в Україні чи іншій країні світу. Для окреслення перспектив кар’єрного зростання лектор запропонував узяти за основу квадрант Роберта Кіосакі, в якому визначено чотири шляхи досягнення кар’єрного успіху: робота в корпорації, робота на себе, власник бізнесу та інвестор. «Важливо визначитися у якому квадранті наразі ви можете максимально себе реалізувати. Працюючи, варто заощаджувати кошти для реалізації власних бізнес-проектів та майбутнього інвестування. Коли досягли певного рівня, можете перебувати в кількох сегментах одночасно. Вершина – це коли ви інвестори, до цього треба прагнути», – зауважив Володимир Панов.

Об’єднання роботодавців Закарпаття й надалі організовуватиме зустрічі для студентів Ужгородського університету з новими цікавими спікерами.

Відеосюжет щодо першої лекції доступний за посиланням.

REVIEW №72 (1.08.19) Investing in Ukraine - a myth or a reality?
REVIEW №72 (1.08.19)

Investing in Ukraine - a myth or a reality?

See more