Зустріч з провідними експертами Конфедерації Данської індустрії (DI)
Зустріч з провідними експертами Конфедерації Данської індустрії (DI)

Представники Федерації автопрому України 21 січня взяли участь у зустрічі з провідними експертами Конфедерації Данської індустрії (DI), яку організувала Федерація роботодавців України у рамках співпраці з найпотужнішими об’єднаннями роботодавців Європи.

Метою заходу було обговорення впровадження напрямків та інструментів досвіду роботи Конфедерації та данських роботодавців в нашій країні.

У зустрічі взяли участь представники Федерації роботодавців України, експерти Конфедерації Данської індустрії, представники бізнесу, обласних та галузевих організацій роботодавців України.

На початку зустрічі відбулася презентація Програми співробітництва між Федерацією та Конфедерацією Данської індустрії. Генеральний директор Федерації Р.Іллічов наголосив, що головним завданням ФРУ є максимальне збільшення бізнес-структур, які будуть залучені в роботу Федерації. Для цього буде використана потужна інформаційна політика (нова система розсилки, оновлений сайт, система Телеграм-каналів, Фейсбук, звіти, щомісячний дайджест), система анкетування щодо різних питань, системні зустрічі з бізнесом.

В рамках зустрічі обговорювалися такі питання, як зміцнення інституційної спроможності ФРУ та системи взаємодії з організаціями-членами, визначення актуальних та першочергових завдань, що стоять перед українськими організаціями роботодавців; говорили про підтримку та зміцнення регіональних та галузевих організацій роботодавців, про оптимізацію потоку завдань, які повинна виконувати українська організація роботодавців. Представники Федерації роботодавців України презентували учасникам зустрічі результати опитувань, проведених під час виїзних заходів у регіонах, зважаючи на результати яких визначили найактуальніші та найважливіші завдання, які стоять перед українськими організаціями роботодавців.

Автор: Прес-служба ФАУ
REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

Дивитися далі