Відкрита лекція в УЖНУ від СЕО Jabil в Україні
Відкрита лекція в УЖНУ від СЕО Jabil в Україні

11 квітня в рамках проекту «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ» відбулася зустріч студентів Ужгородського національного університету з генеральним директором компанії Jabil в Україні Сергієм Карцевим. Практична лекція топ-менеджера одного з найпотужніших підприємств регіону, мала на меті ознайомити аудиторію з ефективними підходами докар’єрного зростання та професійного розвитку.                                                                           

Як правильно будувати кар’єру? Які сучасні тренди ринку праці? Що таке власний кар’єрний план? Всі ці та багато інших питань були розкриті у рамках відкритої лекції за участі студентів факультету міжнародних економічних відносин, інженерно-технічного та математичного факультету.

За словами генерального директора Jabil,  немає єдиного підходу до побудови кар’єри, тому що кар’єрний шлях втратив свою приналежність,він став глобальним. «Ключовим для успішної професійної реалізаціїє планування. Саме кар’єрний  план –  це те, що визначає ваше бачення власного розвитку на 15-20 років вперед. Треба зрозуміти свої сильні сторони і визначити для себе ту сферу, в якій ви хочете розвиватись»,–Сергій Карцев.          

Лектор також зазначив, що для розширення кар’єрних можливостейвкрай важливо інвестуватиу свій професійний та особистісний розвиток для того щоб відповідати сучасним вимогам швидкозмінного ринку праці.

Нагадаємо, що проект «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ» започатковано Об’єднанням організацій роботодавців «Закарпаття» у березні 2019 року з ціллю формування нової генерації професіоналів та збереження кадрового потенціалу у регіоні. Серед головних завдань проекту: поєднання навчальної програми університету і практичного досвіду успішних менеджерів, бізнесменів, СЕО; ознайомлення студентів з економічним потенціалом та провідними підприємствами регіону; підвищення рівня професійної компетентності студентів та активізація розвитку молодіжного підприємництва.

Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» і в майбутньому планує продовжити розкривати перспективи професійної реалізації для студентів ужгородського вишу.

 

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

Дивитися далі