Участь у Панельній дискусії: "Трансформація енергетики України"
Участь у Панельній дискусії: "Трансформація енергетики України"

Представники Федерації автопрому України 11 березня взяли участь у Панельній дискусії"Трансформація енергетики України", яка відбулася за підтримки Американської Торгово-Промислової палати (American Chamber of Commerce in Ukraine) та за участю представниківМіністерстваенергетики та захисту довкілля України, провідних спікерів-експертів у галузі бізнесу та державного управління, учасників ринку та медіа.

Метою заходу було обговорення питань щодо поточного стану енергетики України та зміни парадигми сприйняття, а також підходу до виробництва та споживання енергоресурсів, зеленої енергетики, стратегії декарбонізації, можливостей транзитних потужностей нашої країни в рамках глобальної та Європейської стратегії "нульових викидів" та збереження довкілля з пріоритетами низьковуглецевої, енерго- та ресурсо зберігаючої соціально орієнтованої економіки.

На зустрічі обговорили модель енергетичного та газового балансу України, місце України у світовій екологічній спільноті та її євроінтеграційні пріоритети, динаміку майбутніх тарифів на електроенергію. Підкреслили важливість дослідження процесуоцінки відповідності нормам ЄС та прийнятність щодо собівартості промислової продукції з залученням думки бізнесу. Учасники розглянули функцію газу як перехідного джерела енергії та підтримали декарбонізацію економіки шляхом відновлення податку на промислові викиди, що враховує інтереси бізнесу та суспільства. Також наполягли на важливості впровадження моделі "Відновлювальної енергетики" та кроків щодо поступового переходу до неї України.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі