Семінар МОП «Гідна праця»
Семінар МОП «Гідна праця»
Ні для кого не є новиною те, що в Україні показник міграції робочої сили та відтоку кадрів закордон знаходиться на піковому рівні. Проблема з кожним роком тільки прогресує. До цього спокунають як глобальні тенденції щодо стирання кордонів між країнами світу, так і, більшою мірою , внутрішні економічні фактори розвитку країни, падіння реального сектору економіки та низька якість управління трудовими ресурсами.

Відтак Федерація роботодавців автопрому України, розуміючи очевидні негативні наслідки тенденцій, що склалися, взяла активну участь у семінарі з результативно-орієнтованого менеджменту щодо забезпечення «Гідної праці та економічне зростання» в Україні., що його ініціювала МОП в рамках вироблення основних параметрів нової «Програми гідної праці в Україні» на 2020-2024.

У ході дискусії та практичних панельних кейсів учасники визначили пріоритетні напрямки та ключові показники ефективності майбутньої програми.
Визначено основні проблеми в національній системі трудових відносин, такі як забезпечення гідних умов праці та ефективного соціального діалогу, а також інструменти їх вирішення.
Автор: Прес- центр ФРА
REVIEW №78 (23.11.2020) Українська greendream
REVIEW №78 (23.11.2020)

Українська greendream

Дивитися далі