29 червня 2017 року представники Федерації роботодавців автомобільної галузі взяли участь у засіданні підкомітету з питань державних закупівель, що працює в рамках роботи Комітету ФРУ з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки.
У роботі комітету взяли участь члени Федерації роботодавців України, що представляють підприємства машинобудування, сільгоспмашинобудування, металургічної галузі, електротехнічної галузі, фармацевтичної галузі, галузеві об’єднання ФРУ. На заході також були присутні представники органів місцевого самоврядування.
Комітет заслухав звіт Віталія Немілостивого про стан виконання рішень Комітету з питань розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки від 9 лютого 2017 року та Підкомітету з питань державних закупівель від 16 березня поточного року.
У другій частині засідання члени Комітету обговорили проект Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Порядку укладення і виконання рамкових угод».
Додатково Учасники обговорили пріоритети діяльності Комітету на друге півріччя 2017 року, а також проблему запровадження для всіх учасників, які використовують систему ProZorro для державних закупівель, єдиної для всіх формули «1 лот=1 найменування».
За результатами роботи було прийнято наступні рішення:
Вадима Ігнатова можна назвати адептом електромобільності, який відстоював еколог... Читати далі
Продажі електромобілів зростуть втричі до 2025 року. Але цього все ще недостатнь... Читати далі
Світовий автопром лихоманить уже другий рік поспіль. Спочатку через пандемію Cov... Читати далі