Представники ФРА взяли участь у міжнародній конференції «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу»
Представники ФРА взяли участь у міжнародній конференції «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу»

23 червня 2016 р. в Києві за ініціативи представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (СІРЕ-Україна) стартувала міжнародна конференція «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу», в роботі якої взяли участь також представники Федерації роботодавців автомобільної галузі.

Серед головних спікерів та експертів - голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, координатор проекту ПРООН “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств” Владлен Сисун, ключовий експерт “East Invest 2” Кристіан Гессль, радник Президента України, заслужений економіст України Олександр Пасхавер, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014 рік.) Павло Шеремета, голова Комітету економістів України Андрій Новак, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та багато інших.

Що таке “порядок денний” від бізнесу до влади? Як він може покращити життя підприємців у регіонах країни? Як адаптувати зарубіжний досвід до українських реалій? На ці та інші питання і намагались знайти відповідь учасники конференції.

Так, В.Галасюк, народний депутат України,  акцентував увагу присутніх на основних проблемах бізнесу. Зокрема, «це неефективна податкова система, як в сфері адміністрування, так і в розмірі ставок. Тож, в умовах, коли податкова інспекція приносить в бюджет країни менше, ніж держава витрачає на утримання служби, очевидно, що правила гри треба міняти». Тому, на думку Голови комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва, у бізнесу є один вихід – об’єднатися і сформувати так звану доктрину приватної ініціативи.

Досить цікавою видалася презентація Д.Ляпіна щодо досвіду українського бізнесу в створенні доктрини приватної ініціативи.  Серед іншого, відомий економіст зазначив, що підприємницький талант є таким самим багатством нації, як земля та робочі руки. Що стосується доктрини приватної ініціативи, то п. Ляпін наголосив, що цей документ є дієвим інструментом, який має відображати інтереси широкої коаліції, а не вузької групи.

З повним переліком презентацій доповідачів Ви можете ознайомитись за даним посиланням: https://drive.google.com/folderview?id=0B3W-aN8DedCNR3hBS210UEphbEE&usp=sharing 

 

 

Автор: Прес-служба ФРА
REVIEW №87 (15.03.2024) Заряджені на відновлення
REVIEW №87 (15.03.2024)

Заряджені на відновлення

Дивитися далі