Політика економічного прагматизму
Політика економічного прагматизму

17 липня представники Федерації робтодавців автомобільної галузі взяли  участь у презентації нового аналітичного продукту Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) — дослідження «Політика економічного прагматизму». Під час зустрічі вони ознайомився із доповідями провідних аналітиків та економістів України і взяли участь у дискусії.

Дослідники поставили перед собою амбітну мету: знайти модель економіки, яка б забезпечила стабільне зростання валового економічного продукту, а також механізми побудови такої моделі. Втілення в життя «Політики економічного прагматизму», на переконання авторів, призведе до побудови високотехнологічної, експортоорієнтованої української економіки, яка дасть можливість значно підвищити рівень життя українців та створити тисячі нових робочих місць.

 «Політику економічного прагматизму» представили:

  • Крістіна Аврамченко, експерт з питань макроекономічної політики ІСЕД;
  • Світлана Ковалівська, експерт з інвестицій та регіонального розвитку ІСЕД;
  • Маріанна Онуфрик, експерт з питань соціальної політики ІСЕД;
  • Анатолій Максюта, голова Консультативної ради ІСЕД.

Експерти ІСЕД, вивчивши досвід європейських і азіатських країн, проаналізували причини їх динамічного зростання і виробили відповідний підхід для України. У чому прагматизм? Як пояснив Анатолій Максюта, в тому, щоб економічна політика базувалася на певних подіях, статистичних показниках, фактах.

Автори переконують, що модель конкретна і прикладна, а проведені розрахунки – реалістичні. Розробники моделі вбачають її ноу-хау в тому, що вона дозволяє аналізувати як економіку в цілому, так і окремі її галузі та напрями. Двигунами запропонованої політики є інвестиції, високі технології та експорт.

Ознайомитись з повним текстом Політики економічного прагматизму можна за посиланням.

 

REVIEW №87 (15.03.2024) Заряджені на відновлення
REVIEW №87 (15.03.2024)

Заряджені на відновлення

Дивитися далі