8 листопада в Києві розпочалося 3-тє засідання Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (ПГС), яке тривало два дні – 8 та 9 листопада.
Засідання відкрили співголови Платформи - Григорій Осовий, Голова Федерації профспілок України, та Альфредас Йонушка, член Європейського Економічного і Соціального Комітету, генеральний директор Торгово-промислової та ремісничої палати Шауляю.
Вдячні Хюґу Мінґареллі, Послу ЄС в Україні, Марії Іоновій, Першому заступнику голови Української Частини Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС, а також Всеволоду Ченцову, директору Департаменту Європейського Союзу МЗС України, які взяли участь у відкритті засідання Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та привітали його учасників.
Обговорюємо прогрес виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також внесок у цей процес громадянського суспільства.
В рамках засідання були представлені тематичні доповіді ПГС - «Регулювання ринків праці в Україні та ЄС: спільні риси та відмінності. Адаптація українського трудового законодавства до законодавства ЄС» та «Антидискримінаційне законодавство: права вразливих груп в контексті виконання Угоди про Асоціацію».
Результатом дводенної роботи членів Платформи стала спільна декларація з рекомендаціями Платформи громадянського суспільства щодо виконання Угоди про асоціацію, а також узгоджене бачення пріоритетів діяльності Платформи у 2017 році.
Голова Федерації роботодавців автомобільної галузі України та Заступник Голови Федерації роботодавців України Олег Боярин є одним із постійних 15 членів Платформи від Української сторони та представляє інтереси Федерації роботодавців в цьому органі.
Вадима Ігнатова можна назвати адептом електромобільності, який відстоював еколог... Читати далі
Продажі електромобілів зростуть втричі до 2025 року. Але цього все ще недостатнь... Читати далі
Світовий автопром лихоманить уже другий рік поспіль. Спочатку через пандемію Cov... Читати далі