Голова Федерації роботодавців Закарпаття провів лекцію для випускників Presidens MBA-14 Києво-Могилянської бізнес школи
Голова Федерації роботодавців Закарпаття провів лекцію для випускників Presidens MBA-14 Києво-Могилянської бізнес школи

Голова Федерації роботодавців Закарпаття Володимир Панов провів лекцію для випускників Presidens MBA-14 Києво-Могилянської бізнес школи у рамках 3-х денного виїзного модулю, що відбувся впродовж 7-9 лютого  на Івано-Франківщині.

Метою проведення заходу було попрацювати над ідеями, які відбуваються на межі трансформації ментальних, функціональних та часових переходів в тісному колі однодумців. Для випускників Києво-Могилянської бізнес школи - топ-менеджерів провідних компаній,які приїхали з різних куточків України, з лекціями та кейсами також виступили: член незалежної наглядової ради АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Володимир Павелко, засновник музею сучасного мистецтва та арт-простору «Zenko Foundation», управлінець Зенко Афтаназів.

Протягом перших двох днів спікери та випускники пізнавали ідеї на зламі часових переходів та мали змогу споглядати ідеї щодо створення нових бізнес-моделей.

Голова Федерації роботодавців Закарпаття Володимир Панов презентував дослідження досвіду трансформації Закарпаття з приходом в регіон іноземних інвесторів на початку 2000-х років.  В рамках свого виступу він ознайомив аудиторію з економічним потенціалом регіону та створеним середовищем у період дії Законів України «Про спеціальну економічну зону Закарпаття» та «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності», а також розкрив секрети технології роботи з інвесторами, втіленої у той період. Володимир Панов розповів і про втрачені можливості регіону, після скасування преференційних норм для інвесторів, «гарантованих» законодавством.

У своєму спічі голова закарпатських роботодавців акцентував увагу на широкій присутності в області транснаціональних компаній, виробництві унікальної продукції, наявності передумов для впровадження кластерної моделі економіки, а також презентував присутнім власне монографічне видання «Перший інвестор».

Випускники були вражені інвестиційним досвідом Закарпаття та продовжили дискутувати на теми: «Хто та що заважає повторити успішний інвестиційний досвід?» та «За яких умов можна зробити український економічний прорив?».

Також в рамках модулю було  висвітлено кейс трансформації мистецтва, як бізнесу та бізнесу, як мистецтва, а також кейс створення музею сучасного мистецтва та арт-простору «Zenko Foundation». Окрім того, випускники Presidens MBA-14 Києво-Могилянської бізнес школи ознайомилися з результатами діяльності інноваційного центру «Промприлад. Реновація» на території ревіталізованого заводу в м.Івано-Франківськ, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі