Член Федерації роботодавців автомобільної галузі «Єврокар» розпочав виробництво нової моделі SUV SKODA Kodiaq
Член Федерації роботодавців автомобільної галузі «Єврокар» розпочав виробництво нової моделі SUV SKODA Kodiaq

9 березня на закарпатському заводі «Єврокар» (с.Соломоново Ужгородського району) відбулась офіційна презентація та запуск виробництва кросовера SUV моделі Skoda Kodiaq.

Skoda Kodiaq – перший SUV в лінійці Skoda, світова прем'єра якого відбулася 1 вересня 2016 в Берліні. Тепер автомобілі марки Kodiaq вироблятимуться й на Закарпатті.

У заході взяли участь заступник Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Мікулін, керівництво ПрАТ «Єврокар», представники ŠKODA AUTO, представник UkraineInvest Іван Юрик, керівник економічного відділу Посольства Чеської Республіки в Україні пан František Trojáček, Почесний консул Чеської республіки в Ужгороді Отто Ковчар, топ-менеджмент місцевих компаній Гроклін, Джебіл та Фошнер Україна.

Новий ŠKODA Kodiaq – найбільш довгоочікувана модель SKODA. Поява цього автомобіля є важливим етапом стратегії розвитку модельного ряду SKODA і відкриває величезний потенціал для марки у швидкозростаючому сегменті SUV. Нова модель увійде в сегмент, представлений на українському ринку моделями Kia Sorento, Hyundai Santa Fe, Mazda CX-5, Nissan X-Trail і Ford Kuga.

Офіційній частині передував традиційний тест-драйв автомобіля, який проводили представники ŠKODA AUTO. Тест на українських дорогах показав, що новий кросовер повністю адаптований до реалій української дорожньої інфраструктури, а виробництво на заводі «Єврокар» забезпечує необхідну якість продукції.

Під час офіційної частини керівництво «Єврокару» поділилось подальшими планами підприємства: у 2017 році завод розширює продуктову лінійку чотирма новинками. Окрім SKODA Kodiaq почнеться виробництво оновленої версії марки SKODA Octavia. Крім того, на літо заплановано старт виробництва нових версій SKODA Rapid і Spaceback. Також у планах підприємства – поступове збільшення обсягів виробництва.

Заступник Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Мікулін привітав «Єврокар»  з оновленням модельного ряду та запевнив у повному сприянні та підтримці з боку регіональної влади.

Член наглядової ради ПрАТ «Єврокар», Голова Обєднання організацій роботодавців «Закарпаття»  Володимир Панов підкреслив важливість та показовість даної події.

«Сьогодні з конвеєра зійшов наш черговий автомобіль. І нам є чим пишатися. Адже сьогодні ми йдемо в ногу зі світовим автопромом і демонструємо, що Україна може працювати так, як працює вся Європа. Ми не відстаємо. Перший Kodiaq вийшов в кінці жовтня, сьогодні – початок березня, і кросовер Kodiaq сходить з конвеєра у нас в Україні, на Закарпатті, в Соломоново. Його появу з нетерпінням очікували, про неї багато говорили. Ще до офіційної презентації модель завоювала армію прихильників. Сьогодні новий автомобіль мають можливість «посмакувати»  і українські автогурмани», – зазначив Панов.

На ринку України Kodiaq буде представлений в двох комплектаціях – Ambition і Style. Для нової моделі доступні 4 повнопривідні версії, з двома видами бензинових двигунів 1,4 TSI/110 кВт і 2,0 TSI/132 кВт, і двома дизельними двигунами 2.0 TDI/110 кВт і 140 кВт. До замовлення пропонуються і різні версії трансмісії – з шестиступінчастою механічною КПП і роботизованою коробкою DSG.

Ціна SKODA Kodiaq для базової комплектації Ambition (з бензиновим двигуном потужністю 110 кВт  і шестиступінчастою коробкою DSG) еквівалентна 27 210 доларам США, в комплектації Style (з бензиновим двигуном потужністю 132 кВт, повним приводом і семиступінчастою коробкою DSG) – 32 510 доларів США.

 

Автор: Прес-служба ФРА
REVIEW №79 (27.01.2021) Підсумки 2021 року
REVIEW №79 (27.01.2021)

Підсумки 2021 року

Дивитися далі