Volkswagen відкриває інноваційний центр в США для дослідження електрифікації
Volkswagen відкриває інноваційний центр в США для дослідження електрифікації

Volkswagen Group of America співпрацює з Університетом Теннессі і Національною лабораторією Ок-Ріджа Міністерства енергетики США в створенні свого першого інноваційного центру в Північній Америці. Робота в «Інноваційному центрі» буде включати дослідження електрифікації.

Спочатку центр буде зосереджений на розробці більш легких компонентів автомобіля з композитних матеріалів, електрифікації транспортних засобів та інших автомобільних інноваціях. Центр буде розташований в Ноксвіллі, штат Теннессі, менш ніж в двох годинах їзди на північний схід від заводу VW в місті Чаттануга.

Працівникам центру буде надана підтримка, більш того, Volkswagen розробив програму MBA, яка дозволить співробітникам Volkswagen завершити навчання на заводі або в кампусі. В Інституті перспективних інновацій у виробництві композитів, який був заснований університетом та Міністерством енергетики, співробітники VW розробили задні двері з композитних матеріалів для Atlas, які на 35% легше.

Завдяки центру інновацій VW хоче збільшити свою «технічну базу» в Північній Америці, як зазначив Вольфганг Деммельбауер-Ебнер (Wolfgang Demmelbauer-Ebner), виконавчий віце-президент і головний інженер-розробник Volkswagen Group of America. «Цей центр, поряд з іншими дослідницькими інститутами, є невід'ємною частиною глобальних зусиль Volkswagen в області досліджень і розробок, а також може безпосередньо сприяти розвитку транспортних засобів в Північній Америці», - сказав він. Volkswagen Group має аналогічні інноваційні центри в Белмонте (Каліфорнія), Вольфсбурзі, Пекіні, Барселоні, Тель-Авіві і Токіо.

Volkswagen відкрив свій автомобільний завод в місті Чаттануга в 2011 році, а з осені минулого року почалися роботи по розширенню виробничих потужностей для випуску електромобілів на базі платформи MEB. В рамках цього процесу буде створено тисячі додаткових робочих місць. Надалі з конвеєра заводу повинен зійти електричний кросовер ID.4. В даний час в місті Чаттануга виробляються моделі позашляховиків Passat, Atlas і Atlas Cross, призначені для Північної Америки.

REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

Дивитися далі