В Лос-Анджелесі з’явиться перша електрична пожежна машина у Північній Америці
В Лос-Анджелесі з’явиться перша електрична пожежна машина у Північній Америці

Міське пожежне управління Лос-Анджелеса (LAFD) оголосило про покупку своєї першої електричної пожежної машини.

Там запевняють, що ця спецавтівка стане першою подібною машиною в Північній Америці.

“Я радий, що ми стали першим департаментом в Північній Америці, який замовив цю передову пожежну машину. Електрична пожежна машина – це інноваційний інструмент, який допоможе знизити рівень шуму і шкідливих викидів дизельного палива, забезпечуючи при цьому гнучкий інструмент для пожежних і рятувальних операцій з технологічно досконалої платформи. Ми з нетерпінням чекаємо, коли зможемо оцінити її роботу в реальних умовах”, – зазначив керівник управління Ральф Терразас.

За його словами, на вулиці Голлівуду електрична пожежна машина виїде в наступному році.

LAFD домовився про покупку автівки з компанією Rosenbauer. Австрійці привезли свою розробку  в Північну Америку в січні.

Спочатку придбати її хотіли пожежні із каліфорнійського Менло-Парку, але лос-анджелівське управління їх випередило.

 В Rosenbauer розповіли, що пожежну машину оснастили електричною трансмісією на 350 кВт і батареєю на 100 кВт, якої вистачає на дві години безперервної роботи.

“Пожежна машина принципово відрізняється від тих транспортних засобів, які сьогодні експлуатуються на пожежних станціях. Вона багатофункціональна і має гнучкий інтер’єр. Авто можна використовувати в якості повнофункціонального командного центру. Електродвигуни зменшують шум і забруднення”, – заявив генеральний директор Rosenbauer International Дітер Сігел.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі