У Швеції електрозаправки обладнають потужними павербанками, щоб знизити вплив на мережу
У Швеції електрозаправки обладнають потужними павербанками, щоб знизити вплив на мережу

Компанія Northvolt разом зі шведським постачальником електроенергії Mälarenergi працює над системою акумуляторного зберігання енергії.

Система, яку розробляють на станції зарядки електромобілів у Вестеросі, Швеція, повинна знизити потреби зарядної станції в електроенергії більш ніж на 80% і тим самим зменшити вплив зарядки електромобілів на локальну електромережу.

Систему планують ввести в експлуатацію вже влітку 2020 року на станції зарядки Rocklunda. Mälarenergi буде першою компанією, яка встановить подібну систему поряд із зарядкою для електромобілів EV.

“Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити енергетичне майбутнє за допомогою акумуляторів в різних галузях. Ми віримо, що електрифікована транспортна система в поєднанні із посиленою урбанізацією швидко збільшить вимоги до комунальних підприємств з розвитку їхніх електромереж. Партнерство з Mälarenergi демонструє, що акумулятори можуть бути частиною рішення майбутньої мережі”, – заявив Емад Занд, президент Energy Solutions, Northvolt.

У той же час керівник стратегії Mälarenergi Elnät Хелена Олссен наголосила, що бачення стійкої енергосистеми у компаній співпадає.

“Цей проект дає можливість підтвердити переваги, які дає акумулятор для електромережі, споживача та суспільства в цілому”, – підкреслила Олссен.

Варто зазначити, що Northvolt установить літій-іонну акумуляторну систему, що базується на модульній системі Voltrack. Вона забезпечить вихідну потужність до 220 кВт та корисну потужність в 320 кВт/год.

REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

Дивитися далі