У семи містах України облаштують мережу з 11 зарядних станцій для електромобілів
У семи містах України облаштують мережу з 11 зарядних станцій для електромобілів

У семи містах України встановлять 11 зарядних станцій для електромобілів. Це проєкт транскордонної співпраці, де Івано-Франківськ є головним партнером та бенефіціаром разом з Бая-Маре (Румунія), Ньїредьгаза (Угорщина), Міхаловце (Словаччина), пише ecotown.com.ua на видання Фіртка.

1200 км без проблем
Загалом планується придбання та встановлення 19 зарядних станцій (11 з яких на території України) за допомогою яких на електромобілях можна буде безперешкодно подолати відстань у 1200 км між містами.

Всі електрозаправки будуть підключені до світової безкоштовної онлайн-мережі електрозаправок.

Загальна сума проєкту складає 280 828,95 євро, з яких сума гранту – 252 746, 055 євро.

Де облаштують заправки
На Західній Україні проєкт об’єднає 7 міст, у яких буде встановлено 11 електрозаправок.

“В Івано-Франківську встановлять три електричні заправки потужністю 22 кВт – місто отримає 61 з 150 тис. євро виділених для України, – говорить начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк. – Одна заправка буде на “Промприладі”, ще одна – на Калуському шосе, третю, скоріш за все, встановимо біля театру кіно “Люм’єр”.

Проєкт спрямований на встановлення мережі заправок, які дозволять їздити на електромобілях не тільки в місті, але й подорожувати за кордон.

Протягом року в рамках реалізації проекту “Транскордонна зелена транспортна мережа” відбудуться також промоційні заходи, форуми та міжнародний пробіг (у чотирьох країнах) на електрокарах, який завершиться в Івано-Франківську масштабним форумом сталої електромобільності.

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

Дивитися далі