Toyota і Subaru разом розроблять платформу для електромобілів і нову електричну модель
Toyota і Subaru разом розроблять платформу для електромобілів і нову електричну модель

Toyota і Subaru уклали партнерську угоду з метою подальшого розвитку та зміцнення довгострокового співробітництва, в рамках якого компанії спільно розроблять платформу, призначену для електромобілів, і електричну модель, в якій будуть використовуватися технології AWD Subaru і технології електрифікації автомобілів Toyota.

Toyota збільшить свою частку акцій в Subaru з 17% до 20%. Японські автовиробники прагнуть управляти витратами і стимулювати розвиток, необхідний для розробки автомобілів з системою автономного водіння, електромобілів і нових послуг мобільності, які змінюють світову автомобільну промисловість.

Найбільший японський автовиробник Toyota, чий річний обсяг продажів автомобілів в світі в 10 разів вище, ніж у Subaru, заявив, що його інвестиції складуть до 80 млрд ієн ($ 742 млн), виходячи з ринкової вартості Subaru. Subaru, в свою чергу, відповість взаємністю, купивши частку акцій в Toyota рівній вартості.

Автовиробники по всьому світу об'єднують зусилля, щоб скоротити витрати на розробку і виробництво нових технологій. Ford і Volkswagen заявили про те, що витратять мільярди доларів на спільну розробку електромобілів і автомобілів з автономним управлінням.

Угода Subaru зміцнить позиції компанії в зростаючої групи японських партнерів Toyota, в яку входять Mazda і Yamaha.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі