Tesla Model 3 не виправдала очікувань великих клієнтів
Tesla Model 3 не виправдала очікувань великих клієнтів

Німці, до прикладу, насторожено віднеслись до хайтек інноватора. Tesla Model 3 не виправдала очікувань великих клієнтів.

Німецька компанія з прокату автомобілів Nextmove відмовилась від замовлення на 5 млн євро ($5,55 млрд) на 85 електромобілів Tesla Model 3 після виявлення проблем із збіркою. Про це повідомляє Reuters.

Nextmove заявила,що замовила 100 електрокарів у 2018 році, але коли отримала перші 15 восени цього року, компанія виявила проблеми із якістю збірки внутрішнього оздоблення автівок. Крім того, німецька компанія повідомила, що отримані автомобілі мали дефекти із пофарбуванням, несправну проводку, подряпини на панелі приборів, несправності з колесами та фарами. За словами Nextmove, пропозиція несправних автомобілів клієнтам підірве її репутацію.

У Tesla сказали, що працюють над вирішення м проблем та запропонували заміну автівок. Автовиробник додав, що будь-який покупець, який незадоволений своїм автомобілем, має право повернути його протягом семи днів після купівлі. Також в Tesla зазначили, що раніше цього року між компаніями відбулась суперечка, що також могло стати причиною скасування замовлення, утім суті спору розкрито не було.

REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі