Tesla додала «автопілот» у всі автомобілі і підняла ціни на базові моделі
Tesla додала «автопілот» у всі автомобілі і підняла ціни на базові моделі

Всі автомобілі Tesla тепер будуть поставлятися з базовою версією системи Autopilot, яка допомагає керувати машиною. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зміни приведуть до зростання цін на автомобілі в базовій конфігурації, але вони як і раніше будуть коштувати дешевше, ніж при покупці автопілота окремо.

Наприклад, Model 3 Standart Plus коштувала $: 37 500, ще $ 3000. коштувала опція автопілота.  Тепер автомобіль коштує $ 39 500, включаючи автопілот.

Базова версія автопілота здатна вести автомобіль по шосе і гальмувати перед перешкодами, а також управляти системою круїз-контролю.  Крім неї Tesla пропонує систему «самоврядного руху» (Full Self-Driving), яка може припаркувати автомобіль, перебудовуватися в інший ряд і повертати.

Зміни не поширюються на найдешевшу версію Model 3 вартістю $ 35 тисяч.  Споживачі як і раніше зможуть купити її без автопілота, однак Tesla більше не продає цю модель через свій сайт - машина доступна тільки в дилерських салонах і по телефону.

Крім цього, Tesla запустила в США програму лізингу: місцеві жителі можуть орендувати автомобіль Model 3 за «невеликий початковий внесок», а потім платити кожен місяць.  При цьому після закінчення терміну оренди клієнти не зможуть викупити машину, так як Tesla планує використовувати ці автомобілі для свого сервісу безпілотних таксі Tesla Network.  Компанія вперше представила її восени 2016 року, але поки не запустила.

Раніше повідомлялося, що Tesla розробляє нову функцію, яка допоможе управляти електромобілями бренду за допомогою голосових команд.

 

REVIEW №79 (27.01.2021) Підсумки 2021 року
REVIEW №79 (27.01.2021)

Підсумки 2021 року

Дивитися далі