Panasonic обладнає концепт Toyota LQ автопілотом 4 рівня та проекційною системою з доповненою реальністю
Panasonic обладнає концепт Toyota LQ автопілотом 4 рівня та проекційною системою з доповненою реальністю

Компанія Panasonic обладнає концепт LQ від корпорації Toyota Motor системами автоматичного паркування (ADAS 4-го рівня) та проекційної індикації на лобовому склі з елементами доповненої реальності.

Автопілот-паркувальник допоможе водіям звільнитися від стресу та зберегти час, який вони регулярно витрачають на пошук місця на завантаженій парковці та довгий шлях від/до свого автомобіля.

Відправити автомобіль на парковку і подати сигнал для його повернення можна буде з мобільного телефону або планшета. 

Під час руху автопілот буде постійно аналізувати безліч даних, що надходять з вбудованих камер, сонарів і радарів, порівнюючи зображення навколишньої місцевості з внутрішнью 2D картою.

Концепткар також зможе підключитися до системи управління (відеоспостереження) паркуванням, щоб уточнити наявність та розташування вільних місць і вчасно «побачити» пішоходів, які наближаються. Уникнути зіткнення з ними та іншими автомобілями допоможе система екстреного гальмування.

Важливо, що автопілот зможе запаркуватися навіть в самому обмеженому просторі (від 20 см від найближчої стіни або автомобіля), адже йому, на відміну від водія, не потрібно буде відкривати двері, щоб вийти з машини.

На лобовому склі концепткару LQ розміститься проекція зображення високої роздільної якості з елементами доповненої реальності, створена за допомогою оптичних технологій Panasonic. 

Крім базової інформації про автомобіль і маршрут тут будуть відображатися підказки та важливі оповіщення – наприклад про пішохода, який збирається вискочити на дорогу, або нерівності асфальту. 

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі