Майбутнє близько. У китайському Гуанчжоу почали використовувати безпілотні таксі
Майбутнє близько. У китайському Гуанчжоу почали використовувати безпілотні таксі

Китайська компанія WeRide оголосила про початок пробної експлуатації безпілотних таксі в місті Гуанчжоу, адміністративному центрі провінції Гуандун на півдні Китаю.

На вулиці міста вже вийшли два десятка подібних машин.

Це автомобілі Nissan з новітнім програмним і апаратним забезпеченням WeRide. Таксі по зовнішньому вигляду схожі на машини, що належать компанії Guangzhou Baiyun Taxi Group, і обладнані однаковими з ними лічильниками.

RoboTaxi оснащені програмним і апаратним забезпеченням для автономного водіння, який відповідає рівню автономності L4. Пасажири можуть замовити таксі через розроблений WeRide додаток «WeRideGo». Десятки людей вже забронювали поїздки.

У серпні поточного року компанія WeRide почала співпрацювати з найбільшою в Південному Китаї компанією таксі Guangzhou Baiyun Taxi Group, щоб почати розвивати таксі автономного водіння.

Раніше НВ повідомляло, що в Китаї видали ліцензії на випробування безпілотних автомобілів з пасажирами. 30 інтелектуальних підключених транспортних засобів (ICV) компанії Baidu отримали такі дозволи і автомобільні номери.

Це перший випадок, коли ICV компанії Baidu були видані автомобільні номери для проведення дорожніх випробувань, в рамках яких буде здійснюватися транспортування пасажирів в регіоні Пекін-Тяньцзінь-Хебей.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі