GM і Volkswagen вирішили відмовитися від гібридних автомобілів
GM і Volkswagen вирішили відмовитися від гібридних автомобілів

Автовиробники вирішили зосередитися на електромобілях
Американська автокорпорація General Motors і німецький концерн Volkswagen прийняли рішення завершити виробництво гібридних автомобілів заради розвитку лінійки електромобілів. Про це пише видання The Wall Street Journal.
«GM і Volkswagen розглядають машини з гібридними двигунами, в яких бензиновий мотор використовувався разом з електромотором, лише як проміжне рішення для того, щоб дотримуватися жорсткі екологічні стандарти», - зазначили журналісти.

Повідомляється, що General Motors в період до 2023 року планує випустити 20 різних електромобілів, в тому числі легкові автомобілі і кросовери, а потім компанія приступить до виробництва позашляховиків з електродвигунами. Зокрема, будуть випущені кілька електричних моделей Chevrolet Suburban, Cadillac Escalade, GMC Sierra і Yukon. Крім цього, в компанії задумалися про випуск електричного Hummer.

Що ж стосується Volkswagen, то, за даними видання, концерн інвестує у виробництво компактного електромобіля-позашляховика, а в 2022 році - мікроавтобуса. Відомо, що на даний момент Volkswagen реконструює свій завод в місті Цвікау (Німеччина) для випуску електрокарів.

Раніше німецький автоконцерн вже представив свою нову модульну платформу, де в найближчі роки зможе випускати до 10 млн електромобілів. Планується, що до 2022 року буде задіяно 16 складальних заводів. Крім цього, Volkswagen планує побудувати два нових заводи в Китаї і один в Північній Америці.

Джерело: https://ubr.ua
REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі