Британські енергетичні компанії планують перейти на електричні парки автомобілів
Британські енергетичні компанії планують перейти на електричні парки автомобілів

Великі британські енергетичні компанії Centrica і SSE приєдналися до ініціативи Climate Group EV100 разом з постачальником послуг Mitie, яка зобов'язує їх електрифікувати всі свої автопарки до 2030 року. В цілому це близько 21 000 автомобілів.

Centrica підтримує третій за величиною автопарк країни з 12 500 автомобілями. Технічні фахівці компаній використовують парк автомобілів з ДВЗ, зокрема, для зустрічей з клієнтами. Компанія хоче використовувати власний парк транспортних електричних засобів для просування розробок і управління зарядними рішеннями для корпоративних парків.

«Компанії показують приклад іншим в напрямку електромобільності, що надихає їх співробітників і клієнтів дотримуватися їх - кожен великий бізнес повинен робити те ж саме», - сказала Хелен Кларксон, генеральний директор Climate Group.

Дві інші компанії будуть мати дещо менший автопарк: Mitie електрифікує 5300 автомобілів і SSE - 3500. Енергетична компанія також хоче встановити зарядні станції для своїх 21 000 співробітників. «Пересування без викидів CO2 лежить в основі того, що ми робимо, якщо Великобританія хоче досягти своїх цілей щодо зниження викидів CO2», - сказав Брайан Макларен з SSE.

У Великобританії електрифікація автопарків вже досягла політичної арени: у червні міністр транспорту Великобританії Кріс Грейлінг закликав всі урядові відомства швидше електрифікувати свої парки. Основою є торішня стратегія «Дорога до нуля» (англ. «Road to Zero»), яка передбачає, що всі автомобілі центрального уряду повинні бути електричними до 2030 року, причому до 2022 року як мінімум чверть автопарку повинна складатися з електромобілів. Однак ця стратегія призначена не тільки для просування урядових транспортних засобів: план електрифікації «Road to Zero» передбачає різні субсидії і заходи підтримки для транспортних засобів без викидів на суму 1,5 мільярда фунтів стерлінгів.

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

Дивитися далі