Більше 90% з 5000 опитаних власників Tesla Model 3 високо оцінюють безпеку функції автопілота
Більше 90% з 5000 опитаних власників Tesla Model 3 високо оцінюють безпеку функції автопілота

Більше 90% з 5000 власників Tesla Model 3, опитаних Bloomberg, вважають, що напівавтономна функція автопілота Tesla робить їх більш безпечними учасниками дорожнього руху.

Переважна більшість власників Tesla Model 3 вважають, що автопілот автомобіля являє собою реальну вигоду безпеки, незважаючи на те, що система іноді наражає їх на небезпеку.

Учасники опитування Bloomberg дали оцінку 4,43 бала з 5, при цьому 61% з них сказали, що вони «дуже задоволені» безпекою, в порівнянні з 1%, які були «не дуже незадоволені».

28% респондентів заявили, що автопілот допоміг їм в небезпечній ситуації, в той час як 13% заявили, що ця функція піддала їх небезпеці.

Респонденти також оцінили «Smart Summon», нову функцію, яка дозволяє автомобілю під'їжджати до власника на парковці.

Автопілот Tesla викликає суперечки через свою роль в декількох гучних, а іноді і фатальних аваріях. У той час як Tesla каже, що водії повинні тримати руки на кермі і звертати увагу на дорогу, використовуючи функцію - яка може контролювати рульове керування, гальмування і прискорення в деяких ситуаціях - критики говорять, що людському мозку важко залишатися уважними, коли комп'ютер має деякий контроль над завданнями водіння.

Tesla стверджує, що автопілот робить водіїв більш безпечними, вказуючи на дані, які показують більш низький рівень аварій на автомобілях Tesla, що використовують автопілот. Але ці дані не враховують той факт, що автопілот призначений для використання тільки на шосе, що само по собі може призвести до зниження кількості аварій. Опитування Bloomberg, мабуть, найпереконливіший доказ, що підтверджує позицію Tesla.

Consumer Reports більш критично ставився до автопілоту Tesla, даючи в значній мірі несприятливі відгуки про його функції зміни смуги руху і Smart Summon.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі