27 лютого 2019 року представники Федерації роботодавців автомобільної галузі взяли участь в спільному засіданні Комітету з митної справи Громадської ради при Міністерстві фінансів України (надалі – Мінфін) та Митного комітету Громадської ради при Державній фіскальній службі України (далі – ДФС).
У засіданні взяли участь: заступник Міністра фінансів Верланов С.О., виконуючий обов'язки заступника Голови ДФС Кривіцький В.Б., народні депутати Острікова Т.Г. і Продан О.П., заступник Голови Громадської ради ДФС Платонов О.І., члени Громадських рад. До участі у заході було запрошено членів Міжвідомчої робочої групи (МРГ) з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику.
Сергій Варламов зазначив, що реформування ДФС проводиться в площині євроінтеграційного законодавства. До реформи залучені Міністерство юстиції, Національний банк та експерти з Міжнародного валютного фонду.
Міжвідомчою робочою групою з питань реформування ДФС було підготовлено та направлено до Міністерства економічного розвитку та торгівлі та до Мін’юсту проект Положення про державну митну службу та проект Положення про державну податкову службу з врахованими зауваженнями. Пропозиції, які є консолідованою думкою двох профільних комітетів Громадських рад при Мінфіні та ДФС, все ж таки можуть бути розглянуті та враховані у проектах положень.
Виконуючий обов'язки заступника Голови ДФС Кривіцький В.Б закцентував, що створення ДМСУ повинно здійснюватися шляхом формування інституційної структури з ознаками центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом та можливістю контрактної форми проходження служби.
Члени Митних комітетів Громадських рад при Мінфіні та ДФС зазначили необхідність ініціювати створення робочої групи та звернутись до Комітету з питань податкової та митної політики ВР про необхідність внесення змін до Митного кодексу України, що є невід’ємною складовою реформування ДФС та створення Державної митної служби України, враховуючи, що ефективне реформування системи митних органів може відбутися тільки за умови «пакетного» за суттю та часом прийняття та набрання чинності нормативного підґрунтя для створення Державної митної служби України.