In September, 960 cars were collected in Ukraine
In September, 960 cars were collected in Ukraine

У вересні в Україні було вироблено 960 легкових автомобілів, повідомляє асоціація "Укравтопром".
Про це з посиланням на прес-службу "Укравтопрому" повідомляє БізнесЦензор.

Виробництво автомобілів проходило тільки на одному заводі - "Єврокарі", де в режимі великовузлового складання було зібрано 960 автомобілів марки Skoda.

"Не дивлячись на те, що конвеєри найбільших автозаводів країни простоюють вже не перший рік, вереснева статистика автопрому продемонструвала позитивну динаміку", - повідомляє Укравтопром.

Така ситуація не є показником поліпшення стану галузі, а лише демонструє ефект вкрай низької бази порівняння, повідомляє ассоціація.Такім чином. випуск легкових автомобілів, в порівнянні з минулим роком збільшився в 2 рази.

Виробництво автобусів зросло на 30% до 92 шт.

Найбільше автобусів було виготовлено на Чернігівському автозаводі корпорації "Еталон" - 37 шт., "Черкаський автобус" випустив 35 автобусів, на Часовоярському заводі зробили 9 шт., ЗАЗ відзвітував про 6 автобусах і ще 5 шт. було вироблено корпорацією "Богдан".

У вересневій статистиці по комерційним автомобілям заявлений тільки один автомобіль, зібраний на підприємстві "Черкаський автобус". "АвтоКрАЗ" перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

Всього з січня по вересень 2019 року в Україні виготовлено 5283 од. автотранспортних засобів або на 4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  • Легкових автомобілів - 4579 шт. (+ 4%);
  • комерційних - 81 шт. (-31%);
  • автобусів - 623 шт. (+6%). 
REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

See more