Volkswagen is set to create "smart" electric cars for the US and China
Volkswagen is set to create "smart" electric cars for the US and China

Країни перші отримають електрокари з "хмарою" від Microsoft.

Компанія Volkswagen заявила про поглиблення співпраці з Microsoft у сфері хмарних технологій для електрокарів в США і Китаї.

Про це повідомляє AutoNews.

Результати спільної роботи з'являться в автомобілях уже після 2020 року. Нові електрокари отримають поліпшену операційну систему Automotive Cloud. Вона дозволить персоналізоване потокове передавання медіаданих, оновлень і буде пропонувати варіанти паркування і зарядки онлайн.

Крім того, технологія дозволить автовиробникові надавати безліч послуг для клієнтів, таких як інтелектуальний домашній зв'язок, особистий помічник, а ще послуги з прогнозування обслуговування і багато іншого.

Вся система буде працювати через так звану хмару від Microsoft. 

Нагадаємо, що Volkswagen перетворить Jetta в окремий бренд. Нову марку поки що планують представити тільки на китайському ринку. 

REVIEW №89 (26.02.2026) Electric charge
REVIEW №89 (26.02.2026)

Electric charge

See more
NEWS & INFOGRAPHICS
Legislative тews (March 14 - 20)
Legislative news (March 7 - 13)
Legislative news (February 28 - March 6)