В Україні планують змонтувати 50 станцій зарядки електромобілів. Такі плани озвучив міністр інфраструктури Володимир Омелян. За його словами, новий проект реалізують за бюджетні кошти. На установку півсотні зарядних станцій з казни виділять 4,5 млн. гривень.
За словами Володимира Омеляна, їх, перш за все, встановлять в основних аеропортах України. Міністр також висловив сподівання, що в перспективі станції зарядки електромобілів будуть українського виробництва. Міністр інфраструктури впевнений, що уряд повинен стимулювати продажі електромобілів в Україні. За результатами минулого року наша країна увійшла до п'ятірки світових лідерів за темпами зростання ринку електрокарів.
Володимир Омелян також виступає за виробництво електромобілів в Україні. Він підкреслив, що в нашій країні є родовища літію а також воля уряду і інтерес іноземних інвесторів.