Total electrification of the lineup "got" to Maserati
Total electrification of the lineup "got" to Maserati

Схоже, що Volvo створила прецедент, оголосивши про те, що з 2019 роки її кожна модель буде плагін-гібридом або електромобілем. Тепер аналогічне рішення прийняли і в Maserati.

Під час розмови з інвесторами генеральний директор Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Серджіо Маркіонне заявив, що починаючи з 2019 року компанія буде випускати машини на електротязі. Бос концерну підкреслив, що робота в цьому напрямку почнеться після того, «як завершиться розробка наступних двох моделей».

Передбачається, що перший чисто електричний Maserati з'явиться в 2020 році. Основою для нього послужить концепція Alfieri, яка дебютувала на Женевському автосалоні в 2014 році. Новинка буде являє собою двомісний спортивний автомобіль, який отримає нову платформу.

До цього Maserati буде гібридизувати деякі зі своїх нинішніх моделей, зокрема Leavante SUV. Як в минулому році заявив виданню Autocar бос Maserati Europe Джуліо Пасторе, «поточна платформа [моделі] дозволяє використовувати гібрид. Ми працюємо над цим на 2019 рік».

Маркіонне підкреслив, що FCA не наважувалася інвестувати в «електрику» до сих пір через невизначеність, підсумувавши: «Ми [FCA] не хотіли брати до уваги цей аспект, поки не побачить більш конкретний вперед».

REVIEW №89 (26.02.2026) Electric charge
REVIEW №89 (26.02.2026)

Electric charge

See more
NEWS & INFOGRAPHICS
Legislative news (February 21 - 27)
Legislative news (February 14 - 20)
Legislative News (February 7 - 13)