Sales of electric cars in China have doubled
Sales of electric cars in China have doubled

Китайці кинулися скуповувати електромобілі. За підсумками першого кварталу 2019 року продажі «зелених» авто досягли 254 тис. одиниць. Це на 118% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому деякі місцеві автовиробники звітують про ще більш значне зростання, пише cleantechnica.com.

Наприклад, китайська корпорація BYD наростила продажі електрокарів за рік на 755%. Примітно, що мова йде тільки про легкові авто - із загальної статистики виключили вантажівки і автобуси.

А ось у традиційних авто з двигунами на спалюваному паливі все не так райдужно. За рік реалізація таких машин в країні впала на 13% до 4,8 млн. одиниць.

Втім, ці тенденції можуть уповільнити наміри китайської влади урізати програму субсидування купівлі електромобілів. Зараз держава компенсує вартість авто з запасом ходу понад 400 км на суму 50 тис. Юанів (близько $ 7,5 тис.). Незабаром виплати повинні скоротити вдвічі, а з 2020 року і зовсім відмовитися від них. Очікується, що це може призвести до падіння продажів на 67%. 

REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

See more