Overview of the 10 fastest electric cars in the world
Overview of the 10 fastest electric cars in the world

Випуск нових моделей електрокарів відомими на весь світ концернами з кожним роком все більше руйнує міф про те, що електрокар не призначений для швидкої їзди, а його основне призначення - лише створення умов для помірного і спокійного пересування в міському режимі. Найшвидші електромобілі в світі 2019 зібрані в наступному рейтингу.

Основними претендентами на звання найшвидшого електромобіля стали моделі електрокарів, які вражають рівнем максимально можливих швидкостей пересування:

  • Vanda Electrics Dendrobium - незвичайних форм і зовнішніх видів автомобіль з електричним приводом став творінням креативної команди Формули 1. Вартість такого електрокара визначається в розмірах кількох мільйонів доларів. Випуск і виробництво машин було виконано в невеликій кількості. Такий суперавтомобіль може досягати швидкості пересування з показниками 320 кілометрів на годину. При цьому розгін до 100 кілометрів на годину досягається за менш ніж 3 секунди. Такі показники можливі за рахунок комплектації потужним електродвигуном і продуманої до дрібниць обтічної форми кузова.
  • Faraday Future FF91 показує швидкісний режим їзди до 300 км / год при розгоні до 100 км на годину за 2,5 секунди. Спроектований електрокар американською компанією, і для неї він став первістком в серії машин з електричним приводом. Запас ходу у акумуляторів авто - майже 500 кілометрів - гідні результати для першої в компанії електромашини. Запуск конвеєрного виробництва дозволить насолодитися можливостями транспортного засобу всім бажаючим. Фахівці визначили дану модель як серйозного конкурента для електрокарів Тесли.
  • Гіперкар NIO EP9 - спортивний болід. Створено електрокар японським виробником. Технічними даними цієї моделі стали надпотужний двигун колісного типу, швидкість розгону за 2,7 секунди, вищий рівень швидкісного режиму досягає показників 312 кілометрів на годину. Відрізняється таке творіння незвичайними футуристичними формами кузова і всіх складових компонентів конструкції.
  • Tesla Roadster - відомий виробник потужних, надійних і високотехнологічних електромобілів з акумуляторами великих ємностей і солідним запасом ходу. Менше двох секунд потрібно такій моделі для розвитку швидкості 100 км / ч. Найвищою оцінкою граничної швидкості стали показники в 400 км / ч. Витончені і стильні характеристики зовнішнього вигляду автомобіля, як завжди, залишаються на високому рівні. Ще не випущені з виробництва моделі машини вже знайшли своїх власників.
  • BMW i8 є представником машин-гібридів. Технологія конструювання транспортного засобу передбачає установку систем для ефективного використання двигуна внутрішнього згоряння, який працює на бензині або дизельному паливі, і електродвигуна з акумулятором великої місткості. Для свого типу транспорту творіння німецького автопрому показує дивовижні результати розгону на 100 кілометрів на годину за 4,5 секунди і максимальною швидкістю пересування в 250 км / ч.
  • Renault Trezor - машина з аеродинамічною формою кузова і вражаючим футуристичним зовнішнім виглядом. Стильний і запам'ятовуючий автомобіль набирає швидкість в межах 100 кілометрів на годину за час майже чотири секунди. Електронне обладнання, яке призначається для управління процесами і контролю стану всіх систем і приладів, встановлює обмеження швидкості на позначці 250 км / ч.
  • Mercedes-Maybach Vision 6 є свого роду прототипним зразком для майбутнього випуску серійних електрокарів на його базі. Машина характеризується значними габаритами і великою вагою. Але це не заважає електрокару переміщатися зі швидкістю 250 км / год. Для розгону до 100 кілометрів на годину така модель досить швидко набирає швидкість менше ніж за 4 секунди. Обмеження потужності двигуна до певного рівня встановлюються і ретельно контролюються електронною системою електромобіля.
  • Rimac Concept One - яскравий і помітний серед машин такого роду спортивний автомобіль з електричним приводом. За зовнішнім виглядом і красою форм машина може скласти конкуренцію найвідомішим моделям компанії Тесла. Характеристики електрокара: швидкість 305 кілометрів на годину і розгін до 100 кілометрів всього за 2,5 секунди.
  • Rimac C Two - творіння хорватського автопрому, яке, без сумніву, здивує і порадує завзятих автолюбителів. Максимальні показники швидкості пересування електрокара зафіксовані на відмітках в рекордні 415 кілометрів на годину. Для досягнення такого результату конструкція передбачає наявність відразу чотирьох надпотужних електричних двигунів. Автомобіль характеризується міцним кузовом і продуманої до дрібниць надійною системою безпеки.
  • Genovation GXE закриває огляд найшвидших електромобілів. Така модель здатна набирати швидкість до 335 км / ч. Електрокар є вдосконаленою і значно доопрацьованою версією моделі Chevrolet Corvette.

Кожен зі світових виробників автомобілів шукає нові підходи і технології, ламає голову над тим, як зробити електромобіль швидше, при цьому не забуваючи про зовнішні дані, комфорт їзди і застосування.

Серед представлених 10 моделей найшвидших машин в світі, без сумніву, перші місця завоювали Rimac C Two і Tesla Roadster, які показують рекордні показники розгону і швидкісного режиму. Такі моделі автомобілів з електричним приводом доводять, що найшвидшими в світі машинами можуть бути не тільки суперкари з бензиновими або дизельними двигунами.

Раніше повідомлялося, що фахівці американського Агентства з охорони навколишнього середовища склали рейтинг енергоефективності електромобілів. Лідером рейтингу виявився Hyundai Ioniq Electric 2019 - модель в комбінованому режимі витрачає всього 154 Вт / км (140 Вт / км в міському режимі).

REVIEW №87 (15.03.2024) Charged for recovery
REVIEW №87 (15.03.2024)

Charged for recovery

See more
OFFICIAL
Draft laws in focus - 2024 Q1
Report for 2023 and Plan for 2024
List of priority draft laws