Mercedes-Benz is rebuilding a mega-factory for battery production in the US
Mercedes-Benz is rebuilding a mega-factory for battery production in the US

На будівництво витратять близько мільярда доларів.

На минулому тижні у США Mercedes-Benz провів церемонію старту масштабного будівництва нового заводу із випуску акумуляторів. На його зведення планують витратити близько одного мільярда доларів.

Виробництво розташується на площі більше ніж 90 тисяч квадратних метрів, пише Electrek.

Новий завод зводять неподалік від того, що уже існує у місті Таскалуса, штату Алабама. Перші електромобілі тут планують спустити із конвеєра "на початку наступного десятиліття". У компанії розповідають, що це буде кроссовер Mercedes-Benz EQC.

Разом із тим новий завод батарей та модулів для них буде виробляти комплектуючі не лише для ринку США, а й на експорт у різні куточки світу. Повідомляється також, що частина вироблених тут Mercedes-Benz EQC також будуть експортуватись.

При цьому прес-служба німецької компанії повідомляє, що виробництво електричних кросоверів розпочнеться в Європі значно раніше – орієнтовно на початку 2019 року.

Нагадаємо, що Tesla будує новий відділ заводу в Європі. Новий об'єкт швидше за все послужить центром розподілу електрокарів. 

REVIEW №88 (20.03.2025) На низьких передачах. Підсумки 2024 року
REVIEW №88 (20.03.2025)

На низьких передачах. Підсумки 2024 року

See more