India builds its rechargeable gigafactory
India builds its rechargeable gigafactory

Слідом за першою фабрикою Tesla, здатною виробляти акумулятори гігаватними обсягами, подібні проекти почали масово анонсуватися по всьому світу. Слідом за Китаєм і Європою осідлати тренд вирішили в Індії.

Компанія Magnis Energy Technologies заявила про партнерство з Міністерством важкої промисловості Індії і державної Bharat Heavy Electricals. Разом вони збираються створити найбільше підприємство в Індії з виробництва літій-іонних акумуляторів. Його потужність буде вимірюватися гігватт-годинами вироблених акумуляторів.

Electrek пише, що точна цифра близька до 30 ГВт * год. Це можна порівняти з проектною потужністю Gigafactory 1, запущеної Tesla і Panasonic в Неваді в 2016 році.

Мета індійського проекту також близька: забезпечити акумуляторами розвиваючий ринок електромобілів і підштовхнути його розвиток.

У Magnis розглядають Індію як потенційного лідера ринку літій-іонних акумуляторів.

Будівництво власної фабрики з річним обсягом виробництва акумуляторів на 10 ГВт * год влітку минулого року почав китайський автовиробник BYD і Changan Automobile. Аналог на 8 ГВт * год від Northvolt Labs має запрацювати в Швеції. Маск натякав на появу заводу на кордоні Німеччини з Францією. Незважаючи на самі різні проекти, аналітики Bloomberg прогнозують, що індустрію акумуляторів очікує швидка криза зростання. 

REVIEW №88 (20.03.2025) На низьких передачах. Підсумки 2024 року
REVIEW №88 (20.03.2025)

На низьких передачах. Підсумки 2024 року

See more
NEWS & INFOGRAPHICS
Legislative News (September 20 - 26)
Legislative News (September 13 - 19)
Legislative News (September 6 - 12)