Hyundai Launches Deaf Drivers Project
Hyundai Launches Deaf Drivers Project

Компанія-автоконцерн Hyundai вельми здивувала своїх шанувальників і інших автолюбителів новими відомостями щодо своєї нової розумної системи, яка призначена для того, щоб допомагати глухим водіям або водіям з певними слуховими проблемами вибудовувати більш безпечне і комфортне водіння. Йдеться про змішану систему під назвою TVA, яка об'єднує в собі безліч різних технологічних підходів для перетворення зовнішніх і внутрішніх звуків автомобіля в тактильні та візуальні елементи допоміжного дисплея - причому більша частина інформації транслюється на бортовий комп'ютер.

Ще раніше Hyundai неодноразово говорила про свій інтерес щодо того, щоб подарувати можливість більш комфортного і безпечного управління автомобілем тим водіям, у яких спостерігаються проблеми зі слухом в тому чи іншому масштабі. І ось нова система конвертації звуку в візуальну інформацію стає такою собі відповіддю компанії на цю проблему. Відомо, що в основі системи використовуються дві технології - Audio-Visual Conversion і Audio-Tactile Conversion - кожна з яких націлена на свою частину роботи.

Перша забезпечує водія візуальними сигналами про що відбуваються всередині і зовні салону автомобіля звуків і звукових хвиль, а друга конвертує звук в тактильні відчуття - що може бути вкрай корисним для тих водіїв, які виробили досить високу тактильну чутливість. При цьому сама система має власні алгоритми штучного інтелекту, яка допомагає їй самостійно відрізняти один тип звуку від іншого - що корисно при скасуванні помилкової тривоги і при перерозподілі звукового потоку всередині салону автомобіля.

Звичайно, система Hyundai ще проходить попередні перевірки, та й в цілому не може вважатися завершеною - однак представники автоконцерну заявили, що вважають цей проект одним з найбільш пріоритетним на даний момент і будуть найуважнішим чином спостерігати і сприяти розвитку в майбутньому. Що може бути вельми і вельми цікавим новим сегментом розвитку для самої компанії.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

See more
NEWS & INFOGRAPHICS
Legislative news (May 23 - 29, 2020)
EU automotive sector recovery plan
Legislative news (May 16 - 22, 2020)